Przejdź do treści

Agenci zakupowi

Znajdź właściwego agenta zakupowego dla swojej trasy
Wszyscy agenci

Agenci, których śledzimy: 45

loongbuy

LoongBuy

Uproszczony agent zakupowy Taobao/Weidian skupiony na haulach i arkuszach z replikami.

Od: 2021
Magazyny: Shenzhen, CN
Przeczytaj pełną recenzję
oopbuy

OOPbuy

OOPBuy nie pobiera prowizji za usługę pośrednika i dodaje własny Mall z produktami oraz wyprzedaże błyskawiczne o ograniczonym czasie.

Od: 2024
Magazyny: Xiamen, Fujian, CN
Przeczytaj pełną recenzję
kakobuy

Kakobuy

Brak opłaty za usługę agenta i 100 dni darmowego przechowywania sprawiają, że Kakobuy to prosty punkt startowy dla kupujących W2C.

Od: 2024
Magazyny: Xiamen, Fujian, CN
Przeczytaj pełną recenzję
gtbuy

GTBuy

Agent z siedzibą w Chinach z 0 opłaty za usługę na głównych platformach, przejrzystymi cenami usług dodanych, 90 dniami darmowego przechowywania i jednym z najszerszych menu bezpiecznych płatności.

Od: 2025
Magazyny: Xiamen, Fujian, CN
Przeczytaj pełną recenzję
sugargoo

Sugargoo

Sugargoo łączy brak opłaty serwisowej agenta, 7 darmowych zdjęć QC i ponad 2000 linii wysyłkowych.

Od: 2020
Magazyny: Huizhou, CN
Przeczytaj pełną recenzję
lovegobuy

LoveGoBuy

Agent zakupowy bez ukrytych opłat z wyszukiwaniem po obrazie, sprawdzaniem zdjęć w magazynie przed wysyłką oraz darmowym zatwierdzeniem lub zwrotem, obsługujący ponad milion użytkowników.

Od: 2024
Magazyny: Sanming, Fujian, CN
Przeczytaj pełną recenzję
cssbuy

CSSbuy

CSSBuy oferuje nieograniczone darmowe zdjęcia QC i duży katalog poparty latami działalności.

Od: 2020
Magazyny: Hangzhou, CN
Przeczytaj pełną recenzję
superbuy

Superbuy

Działający od 2015 roku Superbuy kupuje z ponad 20 platform i wysyła do ponad 200 krajów.

Od: 2015
Magazyny: Huizhou, Guangdong, CN
Przeczytaj pełną recenzję
joyagoo

Joyagoo

Joyagoo nie pobiera opłaty serwisowej agenta i wysyła ze swojego magazynu w Chengdu z darmowym ubezpieczeniem.

Od: 2024
Magazyny: Chengdu, CN
Przeczytaj pełną recenzję
cnshopper

CNShopper

Przejrzysty agent zakupowy z płatnością w dwóch krokach, który przed wysyłką międzynarodową udostępnia do sprawdzenia darmowe zdjęcia QC, z maksymalnie 90 dniami darmowego przechowywania.

Od: 2025
Magazyny: Huizhou, Guangdong, CN
Przeczytaj pełną recenzję
hipobuy

Hipobuy

Hipobuy nie pobiera opłaty serwisowej agenta i jest prowadzony głównie przez spółkę zarejestrowaną w Paryżu.

Od: 2025
Magazyny: China
Przeczytaj pełną recenzję
usfans

USFans

USfans oferuje darmową usługę agenta na zwykłych platformach oraz ponad 200 linii wysyłkowych do ponad 200 krajów.

Od: 2025
Magazyny: Xiamen, Fujian
Przeczytaj pełną recenzję
litbuy

Litbuy

LitBuy opiera się na 0% marży, pobierając rzeczywistą cenę sprzedawcy bez doliczeń.

Od: 2025
Magazyny: Xiamen, Fujian, CN
Przeczytaj pełną recenzję
fansbuy

Fansbuy

Agent zakupowy 'od fanów dla fanów' z bezpłatnym QC w postaci 3 zdjęć, opcjonalną płatną inspekcją zdjęciową i wideo oraz przechowywaniem do 180 dni.

Od: 2025
Magazyny: Hangzhou, Zhejiang, CN
Przeczytaj pełną recenzję
fishgoo

FishGoo

Agent zakupowy w Chinach z wyszukiwaniem po obrazie, szerokimi opcjami płatności obejmującymi Alipay+ i kryptowaluty oraz darmowymi zdjęciami QC przed wysyłką.

Od: 2025
Magazyny: Guangzhou, Guangdong, CN
Przeczytaj pełną recenzję
hubbuycn

HubbuyCN

Agent zakupowy w Chinach pozycjonowany zarówno dla B2B, jak i B2C, z 300 dniami darmowego przechowywania, konsolidacją od wielu sprzedawców oraz obsługą Taobao, JD.com i Tmall.

Od: 2024
Magazyny: Huizhou, Guangdong, CN
Przeczytaj pełną recenzję
bbdbuy

BBDBuy

Agent zakupowy zarejestrowany w Hongkongu z 0 prowizji na głównych platformach, 90 dniami darmowego przechowywania i ponad 150 liniami wysyłkowymi do Europy i USA.

Od: 2024
Magazyny: Huizhou, Guangdong, CN
Przeczytaj pełną recenzję
rizzitgo

RizzitGO

Chiński agent zakupowy oferujący nielimitowane darmowe zdjęcia QC, ponad 1000 globalnych linii wysyłkowych oraz obsługę Google Pay / Apple Pay dla zagranicznych kupujących W2C.

Od: 2025
Magazyny: Xiamen, Fujian, CN
Przeczytaj pełną recenzję
itaobuy

ITaoBuy

Agent zakupowy zarejestrowany w Londynie, oceniony na 4.6 w Trustpilot, z SLA odpowiedzi wynoszącym 6 godzin, 90 dniami darmowego przechowywania i szacunkami dostawy dla poszczególnych krajów.

Od: 2025
Magazyny: Heyuan, Guangdong, CN
Przeczytaj pełną recenzję
mycnbox

MyCNBox

Mycnbox stosuje stały model zerowej opłaty serwisowej, z QC foto-plus-wideo i setkami prawdziwych recenzji na Trustpilocie.

Od: 2025
Magazyny: Wuhan, Hubei, CN
Przeczytaj pełną recenzję
ootdbuy

OOTDBuy

Agent zakupowy zarejestrowany w Wielkiej Brytanii oferujący 14-dniowy okres na odstąpienie od umowy, darmowe zwroty, 90 dni darmowego przechowywania i darmowe przepakowanie w torebkę strunową.

Od: 2024
Magazyny: Fuqing, Fujian, CN
Przeczytaj pełną recenzję
wheebuy

Wheebuy

Nowszy kompleksowy pośrednik zakupowy z Chin bez opłaty za usługę pośrednictwa, z 90 dniami darmowego przechowywania i wysyłką do ponad 45 krajów.

Od: 2026
Magazyny: Xiamen, Fujian, CN
Przeczytaj pełną recenzję
vigorbuy

Vigorbuy

Vigorbuy dodaje własny sklep VigorMall, podgląd paczki z pobieraniem faktury i wyszukiwanie na Xianyu, na bazie zakupów bez prowizji.

Od: 2025
Magazyny: Xiamen, Fujian, CN
Przeczytaj pełną recenzję
basetao

BaseTao

Agent z siedziba w Chinach z 120 dniami darmowego przechowywania, darmowymi zdjeciami QC bez dodatkowych kosztow, jednym z najszerszych menu platnosci oraz obsluga Amazon FBA i dropshippingu.

Od: 2023
Magazyny: Huizhou, Guangdong, CN
Przeczytaj pełną recenzję
hoobuy

HooBuy

Agent zakupowy zarejestrowany w Hongkongu, bez ukrytych opłat manipulacyjnych, z 90 dniami darmowego przechowywania i jednym darmowym zwrotem w miesiącu, wspierany przez samouczki wideo dla początkujących.

Od: 2024
Magazyny: Xiamen, Fujian, CN
Przeczytaj pełną recenzję
ponybuy

PonyBuy

Zakupy w Ponybuy bez prowizji, ze społecznością na Discordzie i Przewodnikiem dla początkujących stworzonym dla kupujących W2C po raz pierwszy.

Od: 2024
Magazyny: Guangzhou, Guangdong, CN
Przeczytaj pełną recenzję
eastmallbuy

EastMallBuy

Eastmallbuy łączy ogromny katalog produktów z jasno opublikowanymi SLA przetwarzania i UX w trybie ciemnym dla kupujących W2C.

Od: 2024
Magazyny: Hangzhou, Zhejiang, CN
Przeczytaj pełną recenzję
orientdig

OrientDig

Darmowa usluga agenta bez oplaty manipulacyjnej na glownych platformach, 90 dni darmowego przechowywania, obietnica wysylki w 3-5 dni roboczych i ponad 200 000 klientow.

Od: 2023
Magazyny: Chengdu, Sichuan, CN
Przeczytaj pełną recenzję
shipzobuy

Shipzobuy

Shipzobuy publikuje rzeczową tabelę faktów operacyjnych, pobiera 0% opłaty serwisowej i wspiera wysyłkę większą grupą logistyczną.

Od: 2026
Magazyny: Dongguan, Guangdong, CN
Przeczytaj pełną recenzję
spanbuy

SpanBuy

Spanbuy prowadzi pięć nazwanych linii wysyłkowych ze zróżnicowaną rekompensatą za zgubienie, przejrzystym przechowywaniem po terminie i raportami QC w 1 godzinę.

Od: 2026
Magazyny: Fuzhou, Fujian, CN
Przeczytaj pełną recenzję
boonbuy

Boonbuy

Spokojniejszy agent zakupowy z zerową prowizją: płacisz tylko za cenę przedmiotu plus wysyłkę międzynarodową, bez pośredników i bez narzutu.

Od: 2026
Magazyny: Xiamen, Fujian, CN
Przeczytaj pełną recenzję
tigbuy

TigBuy

Agent zakupowy zbudowany wokół ochrony przed podejrzanymi sprzedawcami, obsługujący dużą międzynarodową społeczność w ponad 200 krajach.

Od: 2025
Magazyny: Suzhou, Jiangsu, CN
Przeczytaj pełną recenzję
ossbuy

OssBuy

Przejrzysty agent zakupowy z rzadką spółką macierzystą zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii i jasno podaną techniczną opłatą serwisową w wysokości 10%.

Od: 2026
Magazyny: Dongguan, Guangdong, CN
Przeczytaj pełną recenzję
dgobuy

DgoBuy

Agent zakupowy zaprojektowany z myślą o globalnym zasięgu: ponad 300 linii wysyłkowych do ponad 200 krajów, wyszukiwanie po obrazie do znajdowania tych samych przedmiotów oraz magazyn w Dongguan.

Od: 2026
Magazyny: Dongguan, Guangdong, CN
Przeczytaj pełną recenzję
pingubuy

Pingubuy

Agent zakupowy z bezpłatną kontrolą jakości w postaci 3-5 zdjęć, natywnymi aplikacjami na iOS i Android oraz obsługą klienta na żywo przez WhatsApp.

Od: 2025
Magazyny: Hangzhou, Zhejiang, CN
Przeczytaj pełną recenzję
lolobuy

Lolobuy

Agent zakupowy w Chinach z ponad 100 liniami logistycznymi, konsolidacją paczek i nawet 180 dniami darmowego przechowywania, stworzony dla początkujących w W2C kupujących na Taobao, Weidian i 1688.

Od: 2026
Magazyny: Huizhou, Guangdong, CN
Przeczytaj pełną recenzję
esgobuy

Esgobuy

Agent zakupowy w Chinach obiecujący 0 opłaty za usługę zakupu, stałe darmowe QC i nawet 300 dni darmowego przechowywania, stworzony dla zagranicznych początkujących w W2C.

Od: 2026
Magazyny: Huizhou, Guangdong, CN
Przeczytaj pełną recenzję
pikobuy

Pikobuy

Przyjazny dla początkujących agent zakupowy w Chinach z przejrzystym, ilustrowanym przewodnikiem w 6 krokach oraz obsługą Taobao, Tmall, 1688, Weidian i Yupoo.

Od: 2026
Magazyny: Xiamen, Fujian, CN
Przeczytaj pełną recenzję
pantherbuy

Pantherbuy

Wielojezyczny agent zakupowy w 11 jezykach z wyjatkowo dlugim, 180-dniowym oknem darmowego przechowywania, darmowym zakupem przez posrednika i przyjaznymi Europie opcjami platnosci.

Od: 2024
Magazyny: Huizhou, Guangdong, CN
Przeczytaj pełną recenzję
allchinabuy

AllChinaBuy

Agent zakupowy w Chinach z interfejsem przede wszystkim po angielsku, bez opłaty serwisowej, z 90 dniami darmowego przechowywania i darmową standardową kontrolą jakości na Taobao, Tmall, JD i 1688.

Od: 2024
Magazyny: Huizhou, Guangdong, CN
Przeczytaj pełną recenzję
asdbuy

ASDBuy

Wielozródłowy chiński agent zakupowy dla Taobao, Tmall, 1688 i Weidian — z zamawianiem przez link, słowo kluczowe, obraz i DIY, bez opłaty serwisowej i z 300 dniami darmowego przechowywania.

Od: 2026
Magazyny: Sichuan, CN
Przeczytaj pełną recenzję
goatedbuy

GoatedBuy

Chiński agent zakupowy o niskich opłatach, z 90 dniami darmowego przechowywania, 3-5 darmowymi zdjęciami kontroli jakości i obsługą PayPal.

Od: 2026
Magazyny: Xiamen, Fujian, CN
Przeczytaj pełną recenzję
mulebuy

Mulebuy

Mulebuy oferuje darmowa usluge posrednika, magazyn w Huizhou i silna spolecznosc na Discordzie.

Od: 2024
Magazyny: Huizhou, CN
Przeczytaj pełną recenzję
acbuy

ACbuy

ACBuy łączy 90 dni bezpłatnego przechowywania z darmowymi zdjęciami QC oraz szerokim wyborem linii wysyłkowych.

Od: 2024
Magazyny: Huizhou, Guangdong, CN
Przeczytaj pełną recenzję
cnfans

CNFans

Agent zakupowy bez prowizji obslugujacy ponad 200 000 klientow w ponad 200 krajach, z darmowymi zdjeciami QC HD z wielu katow i ponad 150 liniami wysylkowymi z inteligentnym dopasowaniem.

Od: 2023
Magazyny: Chengdu, Sichuan, CN
Przeczytaj pełną recenzję
Kursy walut

Ile każdy agent dolicza do kursu walut

Agenci nie przeliczają twoich pieniędzy po kursie średnim. Każdy dolicza własną marżę, a między najniższym a najwyższym agentem na tej liście różnica przekracza 20 punktów. Sprawdzamy każdego agenta raz dziennie i publikujemy różnicę.

Nasz referencyjny kurs średni
1 CNY = 0.149416 USD

Zsynchronizowano z open.er-api.com dnia 2026-10-19 (UTC). To punkt odniesienia, a nie kurs, po którym możesz zawrzeć transakcję.

Jak to mierzymy: raz dziennie automatyczne zadanie odczytuje kurs CNY do USD, który każdy agent podaje na własnej stronie, i porównuje go z kursem referencyjnym powyżej. Narzut to ta różnica wyrażona w procentach. Wartość ujemna oznacza, że w dniu sprawdzenia agent podawał kurs lepszy niż referencyjny.

Marża walutowa to tylko jeden z kilku kosztów. Opłaty serwisowe, wysyłka i kupony nie są tu uwzględnione, a ostateczna kwota jest rozliczana na stronie agenta. Gdy sprawdzenie się nie powiedzie, zachowujemy poprzednią wartość zamiast zgadywać, dlatego niektóre daty są starsze od innych.

Ceny wysyłki

Ceny wysyłki na porównywalnych trasach

Każdy agent nazywa swoje trasy inaczej, więc zostały tu dopasowane według kraju docelowego i przewoźnika realizującego doręczenie. Ten sam kraj, ta sama ostatnia mila, więc liczby są porównywalne.

Stawki zebrane 2026-09-12 · wszystkie ceny w CNY

Niemcy

Ostatnia mila: DHL

Agent0.5KG1.5KG3KG10KG
LoongBuy91.12170.57297.69853.84
Sugargoo93.00179.00308.00910.00
hipobuy113.25174.75267.00901.01
USFans113.72203.36337.78965.31
Kakobuy125.86209.58335.16921.20
oopbuy135.52219.52345.52933.52
JoyaGoo170.50305.50521.501466.50

Niemcy

Ostatnia mila: DPD

Agent0.5KG1.5KG3KG10KG
Kakobuy131.33232.03383.081087.98
LoongBuy141.67231.67375.671005.67
Sugargoo148.00244.00388.001060.00
USFans158.45286.43478.411374.31
Litbuy193.90328.80531.151475.45
oopbuy350.51350.51477.411365.68

Stany Zjednoczone

Ostatnia mila: USPS

Agent0.5KG1.5KG3KG
LoongBuy115.00265.00490.00
Sugargoo125.00295.00550.00
Kakobuy137.00341.00667.40
JoyaGoo141.00316.00596.00
USFans158.39344.83620.78
Litbuy167.50367.00666.25

Włochy

Ostatnia mila: Poste Italiane

Agent0.5KG1.5KG3KG
LoongBuy99.20207.75381.43
Sugargoo110.00210.00360.00
Litbuy123.58228.08384.83
USFans126.12241.58419.17
Kakobuy143.14278.14480.64

Francja

Ostatnia mila: Colissimo

Agent0.5KG1.5KG3KG
LoongBuy97.07207.07383.07
Sugargoo107.50212.50370.00
USFans133.64272.83479.97
oopbuy144.72227.92352.72

Hiszpania

Ostatnia mila: CTT

Agent0.5KG1.5KG3KG
LoongBuy91.27201.27377.27
Sugargoo105.00205.00355.00
Kakobuy111.09221.34397.74
USFans116.67242.73431.81
oopbuy127.65218.29354.24

Szwajcaria

Ostatnia mila: DPD

Agent0.5KG1.5KG3KG10KG
LoongBuy119.35251.85463.851391.35
Litbuy145.65278.65478.151409.15
USFans145.80289.20504.301602.58
JoyaGoo146.10310.60573.601725.10
oopbuy158.32275.12450.321267.92

To są podane ceny wysyłki dla wskazanej wagi. Nie obejmują opłat serwisowych, ubezpieczenia ani cła. Trasa trafia na tę listę, gdy LoongBuy ma na niej konkurencyjne ceny, a w obrębie każdej wymienionej trasy każdy próg wagowy pokazujemy dokładnie tak, jak został podany, łącznie z tymi, gdzie tańszy jest inny agent.

Ceny wysyłki często się zmieniają, a każdy agent może zmienić stawki bez uprzedzenia. Przed wysyłką potwierdź aktualną wycenę na stronie agenta. Ta tabela jest odświeżana co tydzień na podstawie cenników.

Wciąż się zastanawiasz?

Porównaj 45 agentów lub przeczytaj poradnik zakupowy.